logo

معرفی سایت

خرداد ماه 1391 آستین بالا زدیم و جمع شدیم تا جماعتی رو بسازیم به نام جامعه ی دانشجویان بیوتکنولوژی تا همیشه کنار شما باشیم .جامعه ی دانشجویان بیوتکنولوژی نشانی بود بر تلاش تمام کسانی که از ابتدا یاورمان بودند و نامی شد تا از اولین ها باشیم میان سایت های بیوتکنولوژی .هرچند این شروع نو را بدون سختی و دشواری نگذراندیم اما یزدان را شکر که با توکل به او و یاری دوستانی که همواره در کنارمان بودند ، نگرانی از بقاء این گروه متحد لحظه ای به ذهنمان خطور نکردو گام به گام با شعف عبور کردیم و اکنون بر آنیم تا با خدماتی بهتر پاسخگوی تمام نیاز های علمی شما عزیزان باشیم

 

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

کار با میکروپیپت (سمپلر) در کار با سمپلر نکات بسیار زیادی نهفته است که رعایت انها می تواند کاربر را تا حدود بسیار زیادی از صحت و درستی کارش مطمئن سازد.گذشته از دانستن نحوه کار با سمپلر برند سازنده سمپلر - و داشتن تجربه در کار با سمپلر مقدمتا مواردی هستند که می بایست مورد توجه قرار گیرند. برای یادگیری بیشتر و آموزش دقیقتر لطفا این ویدیو انلاین را مشاهده نمایید .
تعداد بازدید : 0 مرتبه
در حال حاضر آگاروز و پلي كريل آميد متداول ترين و پر كاربردترين ماده به عنوان واسط در الكتروفورز ژلي محسوب مي شوند. در اغلب دستگاه‌هاي الكتروفورز، ژل مابين دو محفظه بافري قرار مي گيرد به طوري‌كه ژل تنها واسطه در عبور جريان الكتريسيته بين اين دو محفظه باشد. هر دو شبكه خلل و فرج داري توليد مي كنند كه ميكرومولكول‌هايي بارداري را كه در پاسخ به ميدان الكتريكي جابه جا مي شوند در خود جاي مي دهند.
تعداد بازدید : 0 مرتبه

Back to Top

Template Design:Dima Group